Proszę czekać...
zamknij

Aktualności

16.12.2014 Nagrania większości sesji zjazdowych i galeria zdjęć są już dostępne na stronie XVIII Międzynarodowego Zjazdu PTAiIT
Szanowni Państwo,

Nagrania większości sesji zjazdowych i galeria zdjęć, na których udało nam się utrwalić atmosferę naszego spotkania są już dostępne na stronie XVIII Międzynarodowego Zjazdu PTAiIT.

W ramach głównego Zjazdu (bez warsztatów), podczas 96 sesji wygłoszono łącznie 246 wykładów. Udostępniliśmy Państwu łącznie 194 wykłady (78,9%), natomiast 52 (21,1%) jest dla nas niedostępnych z różnych powodów (brak zgody wykładowcy na nagranie, problemy techniczne, etc.). Ogółem, na 96 sesji zjazdu, 64 sesje są dostępne w całości, a 24 są dostępne częściowo, 8 sesji jest niedostępnych.

Na stronie Zjazdu zamieściliśmy też pełny zapis czterech warsztatów i kursów przedzjazdowych (warsztaty W1, W3, W4, W8).

Dostęp do materiałów zjazdowych wymaga zalogowania się. Pragniemy, aby dostęp do materiałów edukacyjnych uzyskali wszyscy członkowie aktywni PTAiIT (nie tylko uczestnicy Zjazdu, którzy już ten dostęp posiadają). W tym celu prosimy, aby drogą e-mail:
-zwrócić się z prośbą do Sekretariatu Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii (adres: anest.2014@sum.edu.pl) o wysłanie do Państwa kodów uczestnika Zjazdu,
-wyrazić zgodę na użycie w tym celu Państwa adresu e-mail przez Organizatora Zjazdu (Biuro Business Service Galop).

Po weryfikacji (przez Sekretariat PTAiIT), że jesteście Państwo członkami aktywnymi PTAiIT, uzyskacie Państwo z Biura Galop kod uczestnika Zjazdu.

Pozdrawiamy świątecznie i noworocznie!

Z wyrazami szacunku,
W imieniu Komitetu Organizacyjnego Zjazdu
Dr hab. Łukasz Krzych